2015 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan yedekparcabayi.com, Geçen 5 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en iyi firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2015 den buyana Yenilikçi ilkeleriyle kurulan Oto ahmet Yedek Parça başarılı ve yedek parça konusunda tecrübeli çalışanlarıyla yedek parça alanındaki sayılı kuruluşlar arasında yer almayı hedeflemekte ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla ilerlemektedir.

Hizmet verdiği yedek parça alanında, sorumluluklarının bilincinde olan Oto ahmet Yedek Parça, kendi sektöründe bulunan kuruluşlara örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmektedir. Hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Oto Ahmet Yedek Parça ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal şirket bilinciyle iç içe gelişmektedir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?